Deutschkurse in Deutschland und Österreich; Deutsch Sprachkurse Deutschland

German courses in Germany and Austria; schools of German Germany

Cursos de alemįn en Alemania y Austria; escuelas de idiomas Alemania

Kursy niemieckiego w Niemczech i w Austrii; Niemiecki Niemcy Austria; Kursy jezykowe Niemcy

Cours d'allemand en Allemagne, Cours d'allemand en Autriche

Corso di tedesco Germania e Austria DEUTSCH.PRO

deutsch.pro
Kursy niemieckiego w Niemczech i Austrii

DSH

Kursy niemieckiego w Niemczech i w Austrii; Niemiecki Niemcy Austria; Kursy jezykowe Niemcy

Last Update: 05/12/17

Kursy niemieckiego w Niemczech i w Austrii; Niemiecki Niemcy Austria; Kursy jezykowe Niemcy
social networks 004

Kursy niemieckiego w Niemczech i w Austrii; Niemiecki Niemcy Austria; Kursy jezykowe Niemcy

Kursy niemieckiego dla dorosłych  (17 +)

Intensywny kurs przez cały rok i indywidualne zajęcia
od 1-40 tygodni

Kursy niemieckiego dla dzieci i młodzieży (7- 17)
Zaplanuj już dziś
lato 2018

Gwarantujemy wspaniałą zabawę poprzez naukę!

Przygotowanie do egzaminów z niemieckiego

Zdobądź oficjalny certyfikat TestDaF, telc albo przygotuj się do egzaminu DSH!

Wakacje językowe / Wycieczki szkolne

Spędź niezapomniane chwile ze swoimi uczniami w Niemczech lub Austrii!

Kursy języka niemieckiego w Niemczech i w Austrii

Chcesz studiować lub pracować w Niemczech lub w Austrii?
Czy chcesz organizować spotkania z klientami i odnosić sukcesy w negocjacjach z partnerami biznesowymi?
Czy może wreszcie chcesz porozmawiać ze swoją dziewczyną czy przyjaciółmi
z Niemiec i Austrii?

 

>> NAUKA NIEMIECKIEGO ZA GRANICĄ!

W takim razie najlepszym wyjściem jest nauka niemieckiego w miejscu, gdzie mówią nim wszyscy ludzie. Nie ucz się tylko gramatyki czy słownictwa. Ucz się języka codziennego użytku i poznaj niemiecką kulturę od Goethego do Leny i od Rammstein do Wagnera.

 

>> NASZE SZKOŁY JĘZYKOWE

Nasze szkoły językowe znajdują się w najpiękniejszych miastach Niemiec i Austrii. Poznaj dynamiczną metropolię jaką jest Berlin. Ciesz się swojskością uniwersyteckiego miasteczka Heidelberg. Niech oczaruje Cię urok Wiednia!

Gwarantujemy najwyższą jakość nauczania - prawie wszystkie szkoły to oficjalne centra egzaminacyjne uznawanych na całym świecie egzaminów telc.

Wszyscy nauczyciele to doświadczeni native speakerzy posiadający odpowiednie wykształcenie, by nauczać języka niemieckiego jako obcego.

Po ukończeniu kursu każdy uczestnik wypełnia ankietę oceniając poziom nauczania w danej szkole. Część opinii możesz przeczytać tutaj.

 

>> NASZE KURSY NIEMIECKIEGO

Zorganizujemy kurs zgodnie z Twoimi potrzebami. W ciągu 20, 25 czy 30 lekcji tygodniowo będziesz uczyć się języka Goethego i Schillera. Kursy odbywają się na wszystkich poziomach od początkującego A1 do zaawansowanego C1 zgodnie z wytycznymi Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego.

Oferta zawiera także zajęcia w czasie wolnym oraz program kulturalny dla wszystkich uczestników letnich kursów. Dodatkowo, proponujemy specjalny program przygotowujący do przystąpienia do egzaminów TestDaf i DSH.

 

>> ZAKWATEROWANIE

Aby jeszcze bardziej polepszyć Twoją znajomość niemieckiego wybraliśmy rodziny u których możesz się zatrzymać i które będą szczęśliwe mogąc przyjąć Cię u siebie. Zapewniają one śniadanie lub częściowe wyżywienie. Jeżeli życzysz sobie większej autonomii, wybierz tzw. Wohngemeinschaft, czyli pokój w mieszkaniu prywatnym z pełnym dostępem do kuchni, gdzie możesz samemu przygotowywać sobie posiłki.

 

NOWOŚĆ
Po zakończeniu kursu będziemy Cię dalej wspierać i służyć pomocą. Kontynuuj naukę poprzez kurs online stworzony zgodnie z Twoimi indywidualnymi potrzebami. Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami!

 

Gdzie chciałbyś się uczyć języka niemieckiego?
Wybierz miasto!

Kursy niemieckiego w Niemczech, Kursy jezykowe NiemcyKurs niemieckiego Drezno, nauka niemieckiego Dresden, szkoly jezykowe w Dreznie Niemcy, kursy jezyka niemieckiego DreznoKurs niemieckiego Hamburg, nauka niemieckiego w Hamburgu, szkoly jezykowe Hamburg Niemcy, kursy jezyka niemieckiego w HamburguKurs niemieckiego Berlin, nauka niemieckiego w Berlinie, szkoly jezykowe Berlin Niemcy, kursy jezyka niemieckiego w BerlinieKurs niemieckiego w Hanowerze, nauka niemieckiego Hanower, szkoly jezykowe Hannover Niemcy, kursy jezyka niemieckiego HanowerKurs niemieckiego Kolonia, nauka niemieckiego w Kolonii, szkoly jezykowe Köln Niemcy, kursy jezyka niemieckiego KoloniaKurs niemieckiego Frankfurt, nauka niemieckiego we Frankfurcie, szkoly jezykowe Frankfurt Niemcy, kursy jezyka niemieckiego Frankfurt nad MenemKurs niemieckiego Heidelberg, nauka niemieckiego w Heidelbergu, szkoly jezykowe Heidelberg Niemcy, kursy jezyka niemieckiego HeidelbergKurs niemieckiego Regensburg, nauka niemieckiego w Regensburgu, szkoly jezykowe Ratyzbona Niemcy, kursy jezyka niemieckiego w RatyzbonieKurs niemieckiego Monachium, nauka niemieckiego w Monachium, szkoly jezykowe München Niemcy, kursy jezyka niemieckiego w MonachiumKurs niemieckiego Freiburg, nauka niemieckiego we Freiburgu, szkoly jezykowe Fryburg Niemcy, kursy jezyka niemieckiego we Fryburgu

Kursy niemieckiego w Austrii; Kursy jezykowe Austriakursy niemieckiego Wieden Austrii, nauka niemieckiego w Wiedniu Austria, szkoly jezykowe w Austrii, wyjazdy jezykowe  do Wiedniakursy niemieckiego Salzburg Austrii, nauka niemieckiego w Salzburgu Austria, szkoly jezykowe w Austrii, wyjazdy jezykowe  do Salzburga

 

 

© deutsch.pro 2003 - 2017

Up-date: 05/12/17