Deutschkurse in Deutschland und Österreich; Deutsch Sprachkurse Deutschland

German courses in Germany and Austria; schools of German Germany

Cursos de alemán en Alemania y Austria; escuelas de idiomas Alemania

Kursy niemieckiego w Niemczech i w Austrii; Niemiecki Niemcy Austria; Kursy jezykowe Niemcy

Cours d'allemand en Allemagne, Cours d'allemand en Autriche

Corso di tedesco Germania e Austria DEUTSCH.PRO

deutsch.pro
Kursy niemieckiego w Niemczech i Austrii

DSH

Kursy niemieckiego w Niemczech i w Austrii; Niemiecki Niemcy Austria; Kursy jezykowe Niemcy

Last Update: 05/12/17

Kursy niemieckiego w Niemczech i w Austrii; Niemiecki Niemcy Austria; Kursy jezykowe Niemcy
social networks 004
Kurs niemieckiego w Monachium Niemcy; Nauka niemieckiego w malych miedzynarodowych grupach na wszystkich poziomach A1, A2, B1, B2 i C1; Akredytowana szkola jezykowa w centrum Monachium

KURSY NIEMIECKIEGO
W MONACHIUM

Kurs niemieckiego w Monachium Niemcy; Nauka niemieckiego w malych miedzynarodowych grupach na wszystkich poziomach A1, A2, B1, B2 i C1; Akredytowana szkola jezykowa w centrum Monachium

>> Szkoła językowa w Monachium

Szkoła językowa w Monachium z siedzibą w Schwabing została założona w 1988 roku. Bez problemu można się tam dostać transportem publicznym.

Nasza szkoła oferuje kursy języka niemieckiego na najwyższym poziomie przeprowadzane w przyjaznej atmosferze i gwarantuje ciągłe wsparcie nauczycieli. Proponujemy tzw. ,,żywe zajęcia” gdzie możesz ćwiczyć mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie, a gramatyka jest nauczana w łatwy i zrozumiały sposób. Lekcje prowadzone są w sposób motywujący, zabawnie i interaktywnie w małych grupach. Cały czas będziesz zachęcany do używania języka niemieckiego. Korzystamy z  najnowszych książek oraz materiałów dodatkowych.

Nowe kursy niemieckiego dla poczatkujacych (A1) rozpoczna sie: 08.01., 05.02., 05.03., 03.04. (Tue), 30.04., 04.06., 02.07., 30.07., 27.08., 01.10., 29.10., 26.11.2018 Znajac podstawy niemieckiego mozna rozpoczac nauke w kazdy poniedzialek. Skontaktuj sie z nami i przeslemy Ci test jezykowy. Zapraszamy! 

Akredytowana szkola jezykowa w centrum Monachium

Nauka niemieckiego w malych miedzynarodowych grupach na wszystkich poziomach A1, A2, B1, B2 i C1;

Kurs niemieckiego w Monachium Niemcy;

>> Monachium

Monachium, 850-letnia metropolia jest głównym centrum zaawansowanej technologii i komunikacji w Niemczech. Z blisko 1.3 milionami mieszkańców „milionowa bawarska wioska” jest trzecim największym miastem Niemiec.

W Monachium znadjuje się 11 uniwersytetów w których uczy się 87.000 studentów, a także  wiele teatrów i kin, muzea i galerie, słynne „Neue Pinakothek”, „Alte Pinakothek”, „Pinakothek der Moderne”, 7 browarów i oczywiście Oktoberfest, największe na świecie święto piwa, w którym uczestniczy blisko 6.5 mln ludzi rocznie.

 Monachium polożone jest w okolicy, w której znajdują się liczne małe i duże jeziora z Alpami w tle. W odległości zaledwie 75 mil, bajkowy pałac Neuschwanstein  a także wiele niemieckich i europejskich miast do których można wybrać się w weekend - tego nie możesz przegapić!

Kurs niemieckiego w Monachium Niemcy;

Kurs niemieckiego w Monachium Niemcy;

Kurs niemieckiego w Monachium Niemcy;

>> Kursy językowe w Monachium

W szkole językowej w Monachium istnieje możliwość wyboru pomiędzy kursami intenswynymi a lekcjami prywatnymi. Kurs intensywny dla grupy 6-10 uczestników składa się z 20 lub 24h zajęć tygodniowo i odbywa się na 6 głównych poziomach. Można także łączyć różne kursy. Zajęcia odbywają się przez cały rok. Dodatkowo prowadzone są kursy letnie ze specjalnym programem zajęć w czasie wolnym.

Główne cele kursu- w zależności od poziomu:

 • rozwój umiejętności komunikacyjnych
 • polepszenie wypowiedzi ustnych oraz pisemnych
 • rozumienie tekstu pisanego oraz czytanego
 • gramatyka
 • wymowa
 • poznawanie kultury regionu i kraju

 

>> Poziomy nauczania

Nasza szkoła językowa w Monachium proponuje kursy na wszystkich poziomach: od początkującego do zaawansowanego. Wyznacznikiem zakwalifikowania nowo przyjętego kursanta na odpowiedni poziom nauczania są ogólnie przyjęte europejskie standardy (wg Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego). W ten sposób, po przeprowadzeniu testu, mogą zostać utworzone jednolite grupy, gdzie nikt nie będzie się nudził czy czuł że poziom jest zbyt wysoki. Istnieje 6 głównych poziomów..

Przy kursie dla małych grup potrzebujesz ok. 160 godzin zajęć na każdym poziomie. Jeśli wybrałeś kurs intensywny z 20 lekcjami tygodniowo, potrzebujesz 8 tygodni by ukończyć cały poziom. Kursy rozpoczynają się sześć razy na rok.

 • Niemiecki A1 (= 8 tygodni)
 • Niemiecki A2 (= 8 tygodni)
 • Niemiecki B1 (= 8 tygodni)
 • Niemiecki B2 (= 8 tygodni)
 • Niemiecki C1 (= 8 tygodni)

Test określający poziom znajomości języka odbywa się pierwszego dnia kursu. Wyniki testu zostaną omówione z Tobą. Istnieje możliwość zmiany grupy. Jeśli zajdzie taka potrzeba, będą tworzone grupy pośrednie. Uczniowie otrzymują certyfikat naszej szkoły, będący potwierdzeniem osiągniętego poziomu odbytej na kursie nauki, liczbę odbytych godzin lekcyjnych oraz wynik egzaminu lkońcowego.

>> Gwarancja jakości

kursy niemieckiego w Monachium Niemcy, nauka niemieckiego Monachium Niemcy, szkoly jezykowe w Niemczech, wyjazdy jezykowe MonachiumNasza szkoła w Monachium jest oficjalnym centrum egzaminacyjnym telc dla takich certyfikatów jak: dla poziomu B1 niemiecki certyfikat (ZD) - 5 razy w roku; dla poziomu B2 niemiecki certyfikat B2 - 4 razy w roku; dla poziomu B2 i C1 TestDaF- certyfikat wymagany przy rozpoczęciu nuaki na niemieckich uniwersytetach. kursy niemieckiego w Monachium Niemcy, nauka niemieckiego Monachium Niemcy, szkoly jezykowe w Niemczech, wyjazdy jezykowe MonachiumProsimy pytać o daty egzaminów.

Co nasi uczniowie o nas mówią:

kursy niemieckiego w Monachium Niemcy, nauka niemieckiego Monachium Niemcy, szkoly jezykowe w Niemczech, wyjazdy jezykowe MonachiumFelipe aus Chile: Les escribo para agradecerles por todo y decirles que la escuela es increíble, ¡ustedes son muy simpáticos y hacen el ambiente muy especial y agradable! Las clases son muy buenas y profesionales. ¡¡Gracias por todo y por siempre estar dispuestos a responder mis dudas con una sonrisa!!

>> Inne opinie uczniów

Kurs niemieckiego w Monachium Niemcy;

Kurs niemieckiego w Monachium Niemcy;

Kurs niemieckiego w Monachium Niemcy;

>> Zakwaterowanie i przyjazd

Przyjazd: Niedziela przed rozpoczęciem kursu
Wyjazd: Sobota po zakończeniu kursu.

Najbardziej efektywnym sposobem uczenia się języka obcego jest zamieszkanie wraz z native speakerami - w tym wypadku z Niemcami w Niemczech! Właśnie dlatego proponujemy zakwaterowanie u rodzin niemieckich i tym samym poznanie ich trybu życia. Pokoje są w pełni umeblowane, kuchnia i łazienka do podziału z pozostałymi domownikami, pościel zapewniona. Mieszkania są przez nas często sprawdzane.

Ceny kursy niemieckiego w Niemczech
Zarezerwoj miejsce na kursie jezykowym w Nimeczech
Masz pytania na temat kursu niemieckiego w Niemczech? Skontaktuj sie znami!

 

Zapraszamy do kontaktu

Są Państwo zainteresowani kursem języka niemieckiego w Monachium, ale mają dalsze pytania?

Prosimy o kontakt! Także w języku polskim.

Chętnie udzielimy informacji na każdy temat dotyczący szkoły i miasta. Służymy także radą i pomocą przy wyborze najlepszego kursu. 

 

Osobą kontaktową jest:

Kurs niemieckiego w Monachium Niemcy;

Magdalena Lemp
Komórka polska: 668 702 853
email: info@sprich-deutsch.de

 

© deutsch.pro 2003 - 2017

Up-date: 05/12/17