Deutschkurse in Deutschland und Österreich; Deutsch Sprachkurse Deutschland

German courses in Germany and Austria; schools of German Germany

Cursos de alemán en Alemania y Austria; escuelas de idiomas Alemania

Kursy niemieckiego w Niemczech i w Austrii; Niemiecki Niemcy Austria; Kursy jezykowe Niemcy

Cours d'allemand en Allemagne, Cours d'allemand en Autriche

Corso di tedesco Germania e Austria DEUTSCH.PRO

deutsch.pro
Kursy niemieckiego w Niemczech i Austrii

DSH

Kursy niemieckiego w Niemczech i w Austrii; Niemiecki Niemcy Austria; Kursy jezykowe Niemcy

Last Update: 05/12/17

Kursy niemieckiego w Niemczech i w Austrii; Niemiecki Niemcy Austria; Kursy jezykowe Niemcy
social networks 004
Kurs niemieckiego Kolonia Niemcy; Nauka niemieckiego w malych miedzynarodowych grupach na wszystkich poziomach A1, A2, B1, B2 i C1; Akredytowana szkola jezykowa w centrum Kolonii

KURSY NIEMIECKIEGO
W KOLONII

Kurs niemieckiego Kolonia Niemcy; Nauka niemieckiego w malych miedzynarodowych grupach na wszystkich poziomach A1, A2, B1, B2 i C1; Akredytowana szkola jezykowa w centrum Kolonii

>> Szkoła językowa w Kolonii

Nasza szkoła językowa w Kolonii usytuowana jest nieopodal zabytkowego centrum historycznego w tak zwanym Südstadt, które słynie z malowniczych uliczek, sklepików, restauracji i barów.

Szkoła znajduje się w budynku byłego klasztoru, posiada  9 przestronnych i słonecznych sal na dwóch piętrach, studencką bibliotekę, biuro, małą kawiarenkę oraz czarujący ogród, który można podziwiać stanowiący idealne miejsce do odpoczynku podczas przerw między zajęciami. Ponadto, naszym uczniom oferujemy darmowy dostęp do Internetu WiFi jak również pomoc w pracach domowych w godzinach popołudniowych.

Nowe kursy niemieckiego na poziomach A1, A2, B1, B2 i C1 rozpoczna sie: 08.01., 05.02., 05.03., 03.04., 30.04., 04.06., 02.07., 06.08., 03.09., 01.10., 29.10., 26.11.2018 Znajac podstawy niemieckiego mozna rozpoczac nauke w kazdy poniedzialek. Skontaktuj sie z nami i przeslemy Ci test jezykowy. Zapraszamy! 

Akredytowana szkola jezykowa w centrum Kolonii

Nauka niemieckiego w malych miedzynarodowych grupach na wszystkich poziomach A1, A2, B1, B2 i C1

Kurs niemieckiego Kolonia Niemcy

>> Kolonia

Kolonia jest jednym z najstarszych niemieckich miast. Ponad 2000 lat historii pozostawiło po sobie wiele widocznych śladów w tym pięknym mieście. Wizytówką miasta i historyczną dominantą jest gotycka katedra (Kölner Dom) siedziba biskupa kolonskiego. Liczne budowle, rzeźby oraz ogrody pozwalają poczuć magię zabytkowej Kolonii i na chwilę przenieść się w czasy dawnej historii.

Dziś Kolonia jest nowoczesnym oraz kosmopolitycznym miejscem. Jest miastem akademickim, centrum handlu, siedzibą stacji telewizyjnych oraz ponad 350 studiów filmowych, co niekwestionowanie plasuje Kolonię na stolicę niemieckich mediów. Wieczorami miasto tętni życiem. Nie oprzesz się niezliczonym klubom oraz modnym barom. Przyjedź do Kolonii, naucz się języka niemieckiego, poznaj nowych ludzi i zachwyć się wyjątkowym urokiem tego niezwykłego i zabytkowego miasta!

Kurs niemieckiego Kolonia Niemcy

Kurs niemieckiego Kolonia Niemcy

Kurs niemieckiego Kolonia Niemcy

>> Kursy językowe w Kolonii

Nasza szkoła w Kolonii oferuje Ci kursy intensywne na 6 różnych poziomach zaawansowania oraz zajęcia indywidualne. Kurs intensywny w grupach obejmuje 20 lub 30 godzin lekcyjnych tygodniowo. Grupy są małe i składają się z najwyżej 10 uczniów. Nasze kursy dostępne są cały rok ze specjalną letnią ofertą wakacyjną. Znając już podstawy niemieckiego możesz rozpocząć naukę w każdy poniedziałek. Kursy dla początkujących rozpoczynają się w określonych terminach.

Celem naszych kursów w zależnośsci od poziomu są:

 • budowanie i rozwój umiejętności komunikacji
 • polepszenie ustnej oraz pisemej zdolności wyrażania opinii
 • rozwijanie zdolności słuchania oraz czytania ze zrozumieniem
 • gramatyka niemiecka
 • nauka poprawnej wymowy
 • zainteresowanie uczniów kulturą regionu.

 

>> Poziomy nauczania

Oferujemy kursy na wszystkich poziomach od początkujących do zaawansowanych. Poziomy naszych kursów zgodne są z Europejskimi standardami. Dzięki temu uczniowe przydzelani są do grup, w których nie są znudzeni zbyt niskim poziomem zajęć lub przestraszeni gdy materiał realizowany na zajęciach jest zbyt trudny i przekracza ich aktualny poziom znajomości języka.

Istnieje 6 poziomów nauczania:

 • Niemiecki A1 = 8 tygodni
 • Niemiecki A2 = 8 tygodni
 • Niemiecki B1 = 8 tygodni
 • Niemiecki B2 = 12 tygodni
 • Niemiecki C1 = 12 tygodni

Test określający poziom znajomości języka kursanta odbywa się pierwszego dnia kursu. Istnieje możliwość zmiany grupy. Jeśli zajdzie taka potrzeba, będą tworzone grupy pośrednie. Nasi uczniowie otrzymują certyfikat potwierdzający poziom nauczanija, liczbę odbytych zajęć lekcyjnych oraz wynik egzaminu  końcowego.

>> Gwarancja jakości

kursy niemieckiego Kolonia Niemcy, nauka niemieckiego Kolonia, szkoly jezykowe w Kolonii, wyjazdy jezykowe NiemcyNasza szkoła językowa w Kolonii jest oficjalnym centrum egzaminacyjnym dla telc-egzaminów (The European Language Certificates). Istnieje możliwość zdawania egzaminów na 5 różnych poziomach, A1, A2, B1, B2 i C1. Prosimy pytać o daty egzaminów. Nasza szkoła uznana została ponadto przez Bundesverband deutscher Privatschulen (VdP), szwedzkie CSN oraz inne lokalne instytucje oraz uniwersytety.

Co mówią o nas byli uczniowie:

kursy niemieckiego Kolonia Niemcy, nauka niemieckiego Kolonia, szkoly jezykowe w Kolonii, wyjazdy jezykowe NiemcySchablul: Sehr angenehmer Ort! Da hat man ... sehr gute Lehrer und Kulturprogramm, und man lernt die Stadt kennen. Empfohlen für jeden, der eine neue Sprache lernen will, beste Sprachschule auch für Leute außer Köln. Dazu auch preiswert. Lohnt sich! Viel Spaß!

>> Inne opinie uczniów.

Kurs niemieckiego Kolonia Niemcy

Kurs niemieckiego Kolonia Niemcy

Kurs niemieckiego Kolonia Niemcy

>> Zakwaterowanie i przyjazd

Przyjazd: niedziela przed rozpoczęciem kursu
Wyjazd: sobota po zakończeniu kursu

Mieszkanie współdzielone: zazwyczaj przydzielamy uczniom pojedzyńcze pokoje w mieszkaniach współdzielonych z niemieckimi studentami. Każde mieszkanie oferuje dostęp do wpełni  wyposażonej kuchni oraz łazienki.

Rodziny goszczące: mieszkając z niemiecką rodziną, zyskujesz możliwość praktykowania języka z native speakerami w ich codziennym otoczeniu.Dostaniesz swój pokój. Naturalnie do Twojej dyspozycji będą również wspólna kuchnia, łazienka, pralnia, telewizor, ogród, itp. Możesz wybrać opcje z pełnym bądź niepełnym wyżywieniem.

Ceny kursy niemieckiego w Niemczech
Zarezerwoj miejsce na kursie jezykowym w Nimeczech
Masz pytania na temat kursu niemieckiego w Niemczech? Skontaktuj sie znami!

 

Zapraszamy do kontaktu

Są Państwo zainteresowani kursem języka niemieckiego w Kolonii, ale mają dalsze pytania?

Prosimy o kontakt! Także w języku polskim.

Chętnie udzielimy informacji na każdy temat dotyczący szkoły i miasta. Służymy także radą i pomocą przy wyborze najlepszego kursu. 

 

Osobą kontaktową jest:

Kurs niemieckiego Niemcy - kontakt

Magdalena Lemp
Komórka polska: 668 702 853
email: info@sprich-deutsch.de

 

© deutsch.pro 2003 - 2017

Up-date: 05/12/17