Deutschkurse in Deutschland und Österreich; Deutsch Sprachkurse Deutschland

German courses in Germany and Austria; schools of German Germany

Cursos de alemán en Alemania y Austria; escuelas de idiomas Alemania

Kursy niemieckiego w Niemczech i w Austrii; Niemiecki Niemcy Austria; Kursy jezykowe Niemcy

Cours d'allemand en Allemagne, Cours d'allemand en Autriche

Corso di tedesco Germania e Austria DEUTSCH.PRO

deutsch.pro
Kursy niemieckiego w Niemczech i Austrii

DSH

Kursy niemieckiego w Niemczech i w Austrii; Niemiecki Niemcy Austria; Kursy jezykowe Niemcy

Last Update: 05/12/17

Kursy niemieckiego w Niemczech i w Austrii; Niemiecki Niemcy Austria; Kursy jezykowe Niemcy
social networks 004
Kurs niemieckiego Heidelberg Niemcy; Nauka niemieckiego w malych miedzynarodowych grupach na wszystkich poziomach A1, A2, B1, B2 i C1; Akredytowana szkola jezykowa w centrum Heidelberga

KURSY NIEMIECKIEGO W HEIDELBERGU

Kurs niemieckiego Heidelberg Niemcy; Nauka niemieckiego w malych miedzynarodowych grupach na wszystkich poziomach A1, A2, B1, B2 i C1; Akredytowana szkola jezykowa w centrum Heidelberga

>> Szkoła językowa w Heidelbergu

Nasza szkoła językowa w Heidelbergu została założona w 1988 roku i znajduje się w centrum tego uniwersyteckiego miasta. Z okien budynku widać stare miasto, zamek i dolinę Neckar.

Z 30 salami (w lecie ok 60), nowoczesnym sprzętem elektronicznym, 3 pokojami z 50 komputerami z dostępem do Internetu, małą biblioteką i unikatową lokalizacją. Nasze centrum językowe zapewnia najlepsze standardy nauczania i niezapomniane przeżycia. Dzięki swojemu międzynarodowemu charakterowi (ponad 90 różnych narodowości w ciągu roku) szkoła jest idealnym miejscem do poznania innych kultur.

Nowe kursy niemieckiego dla poczatkujacych (A1) rozpoczna sie: 02.01 (wtorek), 05.02, 05.03, 03.04 (wtorek), 07.05, 04.06, 02.07, 16.07, 06.08, 20.08, 03.09, 01.10, 05.11, 03.12.2018 Znajac podstawy niemieckiego mozna rozpoczac nauke w kazdy poniedzialek. Skontaktuj sie z nami i przeslemy Ci test jezykowy. Zapraszamy! 

Akredytowana szkola jezykowa w centrum Heidelberga

Nauka niemieckiego w malych miedzynarodowych grupach na wszystkich poziomach A1, A2, B1, B2 i C1

Kurs niemieckiego Heidelberg Niemcy

>> Heidelberg

Heidelberg jest położony w malowniczej dolinie Neckar, na południe od Odenwald i charakteryzuje się bardzo łagodnym klimatem.

Piękno miasta od zawsze przyciągało wielu poetów, malarzy czy myślicieli. Na początku XIX w. Heidelberg stał się niemieckim centrum Romantyzmu. Miasto studenckie założone w 1935 posiada najstarszy uniwersytet w niemiecko-języcznych krajach, co przyciąga setki studentów z całego świata. Niemal każdego dnia - latem dwa razy dziennie a także w weekendy! - oferujemy zróżnicowany program zajęć dodatkowych, dzięki któremu uczniowie mają szansę poznać kulturę Heidelbergu. Udział w zajęciach jest darmowy, poza opłatami za wstępy oraz napoje.

Kurs niemieckiego Heidelberg Niemcy

Kurs niemieckiego Heidelberg Niemcy

Kurs niemieckiego Heidelberg Niemcy

>> Kursy językowe w Heidelbergu

W naszej szkole językowej w Heidelbergu istnieje możliwość wyboru pomiędzy kursem intensywnym a lekcjami prywatnymi. Kurs intensywny odbywa się w grupach 6-10 osobowych i i składa się z 20 lub 30 zajęć tygodniowo na 8 różnych poziomach. Istnieje również możliwość łączenia różnych kursów. Zajęcia odbywają się przez cały rok, dodatkowo oferujemy specjalne kursy wakacyjne dla dzieci i młodzieży (7-15 lat) z urozmaiconym programem w czasie wolnym.

Główne cele kursu - w zależności od poziomu:

 • rozwój umiejętności komunikacyjnych
 • polepszanie wypowiedzi ustnych oraz pisemnych
 • rozumienie tekstu pisanego oraz czytanego
 • gramatyka niemiecka
 • wymowa języka niemieckiego
 • poznawanie kultury regionu i kraju.

 

>> Poziomy nauczania

Nasza szkoła językowa w Heidelbergu proponuje kursy na wszystkich poziomach: od początkującego do zaawansowanego. Wyznacznikiem zakwalifikowania nowo przyjętego kursanta na odpowiedni poziom nauczania są ogólnie przyjęte europejskie standardy (wg Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego). W ten sposób, po przeprowadzeniu testu, mogą zostać utworzone jednolite grupy, gdzie nikt nie będzie się nudził czy czuł, że poziom jest zbyt wysoki.

Istnieje 6 głównych  poziomów:

 • Niemiecki poziom A1 (= 8 tygodni)
 • Niemiecki poziom A2 (= 8 tygodni)
 • Niemiecki poziom B1 (= 8 tygodni)
 • Niemiecki poziom B2 (= 8 tygodni)
 • Niemiecki poziom C1 (= 8 tygodni)
 • Niemiecki poziom C2 (= 20 tygodni)

Test określający poziom nowo przyjętego na kurs kursanta, odbywa się pierwszego dnia kursu. Wyniki testu zostaną omówione z Tobą. Istnieje możliwość zmiany grupy. Jeśli zajdzie taka potrzeba, będą tworzone grupy pośrednie. Po ukończeniu kursu uczniowie otrzymują certyfikat naszej szkoły, który potwierdza poziom, liczbę zajęć a także zdany egzamin końcowy.

Możliwym jest także podejście do oficjalnych egzaminów telc, TestDaF i DSH.

>> Gwarancja jakości

kursy niemieckiego Heidelberg Niemcy, nauka niemieckiego w Heidelbergu, szkoly jezykowe Heidelberg, wyjazdy jezykowe Heidelberg NiemcyNasza szkoła językowa w Heidelbergu  jest oficjalnym centrum egzaminacyjnym dla certyfikatów: telc (poziomy A1, A2, B1, B2 i C1) i TestDaF (egzamin niezbędny do rozpoczęcia nauki na uniwersytecie kursy niemieckiego Heidelberg Niemcy, nauka niemieckiego w Heidelbergu, szkoly jezykowe Heidelberg, wyjazdy jezykowe Heidelberg Niemcyw Niemczech). Prosimy pytać o daty.

 

kursy niemieckiego Heidelberg Niemcy, nauka niemieckiego w Heidelbergu, szkoly jezykowe Heidelberg, wyjazdy jezykowe Heidelberg NiemcyCo mówią o nas byli uczniowie:

 Anastasia Foroponova (Russia): I've been here for 5 months, and I haven't just learnt a good grasp of German but also how to accept different cultures.

Dario Miguel (Portugal): Heidelberg:a place where you can learn languages. Just languages? No….lots of different cultures come together here – from America to Japan, via Europe and Africa. There's a good study atmosphere here – we learn nice and steadily. Thanks to the intensive method of teaching, we can already speak German in just a short time. I'm really satisfied and my advice is: Come, there's a whole new world waiting for you!

>>Inne opinie uczniów.

Kurs niemieckiego Heidelberg Niemcy

Kurs niemieckiego Heidelberg Niemcy

Kurs niemieckiego Heidelberg Niemcy

Kurs niemieckiego Heidelberg Niemcy

Kurs niemieckiego Heidelberg Niemcy

Kurs niemieckiego Heidelberg Niemcy

>> Zakwaterowanie i przyjazd

Przyjazd: Niedziela przed rozpoczęciem kursu
Wyjazd: Sobota po zakończeniu kursu

Rezydencje studenckie/Mieszkania dzielone: W pełni umeblowane pokoje, kuchnia i łazienka wspólne, zapewniona pościel. Mieszkania są przez nas regularnie sprawdzane.

Rodziny: Mieszkanie u jednej ze starannie przez nas dobieranych rodzin jest najlepszą możliwością by doświadczyć niemieckiego stylu życia. Z wyżywieniem lub bez.

Hotel/Pensjonat: Hotele różnego standardu znajdują się w pobliżu szkoły.

Ceny kursy niemieckiego w Niemczech
Zarezerwoj miejsce na kursie jezykowym w Nimeczech
Masz pytania na temat kursu niemieckiego w Niemczech? Skontaktuj sie znami!

 

Zapraszamy do kontaktu

Są Państwo zainteresowani kursem języka niemieckiego w Heidelbergu, ale mają dodatkowe pytania?

Prosimy o kontakt! Także w języku polskim.

Chętnie udzielimy informacji na każdy temat dotyczący szkoły i miasta. Służymy także radą i pomocą przy wyborze najlepszego kursu. 

 

Osobą kontaktową jest:

Kurs niemieckiego Niemcy - kontakt

Magdalena Lemp
Komórka polska: 668 702 853
email: info@sprich-deutsch.de

 

© deutsch.pro 2003 - 2017

Up-date: 05/12/17