Deutschkurse in Deutschland und Österreich; Deutsch Sprachkurse Deutschland

German courses in Germany and Austria; schools of German Germany

Cursos de alemán en Alemania y Austria; escuelas de idiomas Alemania

Kursy niemieckiego w Niemczech i w Austrii; Niemiecki Niemcy Austria; Kursy jezykowe Niemcy

Cours d'allemand en Allemagne, Cours d'allemand en Autriche

Corso di tedesco Germania e Austria DEUTSCH.PRO

deutsch.pro
Kursy niemieckiego w Niemczech i Austrii

DSH

Kursy niemieckiego w Niemczech i w Austrii; Niemiecki Niemcy Austria; Kursy jezykowe Niemcy

Last Update: 05/12/17

Kursy niemieckiego w Niemczech i w Austrii; Niemiecki Niemcy Austria; Kursy jezykowe Niemcy
social networks 004
Kurs niemieckiego Hamburg Niemcy; Nauka niemieckiego w malych miedzynarodowych grupach na wszystkich poziomach A1, A2, B1, B2 i C1; Akredytowana szkola jezykowa w centrum Hamburga

KURSY NIEMIECKIEGO
W
HAMBURGU

Kurs niemieckiego Hamburg Niemcy; Nauka niemieckiego w malych miedzynarodowych grupach na wszystkich poziomach A1, A2, B1, B2 i C1; Akredytowana szkola jezykowa w centrum Hamburga

>> Szkoła językowa w Hamburgu

Nasza szkoła językowa w Hamburgu została założona w 1952 roku i należy do sieci najbardziej doświadczonych szkół Niemiec. Trzy budynki z 70 salami znajdują się w cichej okolicy w samym centrum miasta.

W szkole każdego miesiąca uczy się około  600 studentów z Niemiec i z całego świata. Wielokulturowość  odwiedzających nasze kursy  osób odzwierciedla kosmopolityczny charakter Hamburga. Nasze grono pedagogiczne to zespół wykwalifikowanych specjalistów posiadających odpowiednie kwalifikacje. Szkoła w każdym tygodniu oferuje bogaty program zajęć w czasie wolnym oraz wycieczki.

Nowe kursy niemieckiego dla poczatkujacych (A1) rozpoczna sie: 02.01., 29.01., 05.03., 03.04., 30.04., 04.06., 02.07., 16.07., 30.07., 13.08., 03.09., 01.10., 29.10., 03.12.2018 Znajac podstawy niemieckiego mozna rozpoczac nauke w kazdy poniedzialek. Skontaktuj sie z nami i przeslemy Ci test jezykowy. Zapraszamy! 

Akredytowana szkola jezykowa w centrum Hamburga

Nauka niemieckiego w malych miedzynarodowych grupach na wszystkich poziomach A1, A2, B1, B2 i C1

Kurs niemieckiego Hamburg Niemcy

>> Hamburg

Hanzeatyckie miasto Hamburg z 2.5 milionami mieszkańców stanowi drugą co do wielkości metropolię w Niemczech.

Pełne historycznych wspomnień, kosmopolityczne i wielokulturowe miasto jest położone w otoczeniu rzek i morza. Hamburg jest miastem w którym znajduje się 2.500 mostów, więcej niż w Wenecji czy Amsterdamie, oraz najważniejszy port Niemiec. Binnenalster w sercu miasta jest punktem startowym dla wielu niezapomnianych wycieczek po okolicy.  Odwiedź jeden z 31 teatrów, kilkunastu sal koncertowych, 50 muzeów czy 4000 restauracji, miejsc wartych obejrzenia, które są alternatywą dla odpoczynku od nauki.

Kurs niemieckiego Hamburg Niemcy;

Kurs niemieckiego Hamburg Niemcy;

Kurs niemieckiego Hamburg Niemcy;

>> Kursy językowe w Hamburgu

W naszej szkole w Hamburgu istnieje możliwość wyboru pomiędzy kursem intensywnym a lekcajmi prywatnymi.

Kurs intensywny odbywa się w grupach 6-10 osobowych, 10 lub 25 zajęć tygodniowo na 8 różnych poziomach do wyboru rano lub wczesnym popołudniem. Istnieje również możliwość łączenia różnych kursów. Zajęcia odbywają się przez cały rok. Dodatkowo oferujemy kursy przygotowawcze do egzaminów TestDaf  i DSH, kurs języka biznesowego po niemiecku a także kurs niemieckiego w połączeniu z lekcjami muzyki w hamburskim konserwatorium..

Główne cele kursu intenywnego języka niemieckiego w Hamburgu to w zależności od poziomu:

  • rozwój umiejętności komunikacyjnych
  • polepszanie wypowiedzi ustnych oraz pisemnych
  • rozumienie tekstu pisanego oraz czytanego
  • gramatyka
  • wymowa
  • poznawanie kultury regionu i kraju

 

>> Poziomy kursów

Nasza szkoła językowa w Hamburgu proponuje kursy na wszystkich poziomach: od początkującego do zaawansowanego. Wyznacznikiem zakwalifikowania nowo przyjętego kursanta na odpowiedni poziom nauczania  są ogólnie przyjęte europejskie standardy (wg Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego).

Istnieje 6 głównych poziomów nauczania: a1, a2, b1, b2, c1 i c2. Przy kursie dla małych grup potrzebujesz ok. 200 godzin zajęć na każdym poziomie. Jeśli wybrałeś kurs intensywny z 25 zajęciami lekcyjnymi tygodniowo, potrzebujesz ok. 8-10 tygodni by ukończyć cały poziom.

Test określający Twój poziom umiejętności językowych odbywa się pierwszego dnia kursu. Wyniki testu zostaną omówione z Tobą. Istnieje możliwość zmiany grupy. Jeśli zajdzie taka potrzeba, będą tworzone grupy pośrednie. W ten sposób, po przeprowadzeniu testu, mogą zostać utworzone jednolite grupy, gdzie nikt nie będzie się nudził czy czuł że poziom jest zbyt wysoki. Nasi uczniowie otrzymują po ukończeniu kursu certyfikat szkolny, który stanowi potwierdzenie  osiągniętego poziomu nauki, liczbę odbytych zajęć oraz wynik  zdanego egzaminu  końcowego.

>> Gwarancja jakości

kursy niemieckiego Hamburg Niemcy, nauka niemieckiego w Hamburgu, szkoly jezykowe Hamburg, wyjazdy jezykowe Hamburg NiemcyNasza szkoła językowa w Hamburgu jest oficjalnym centrum egzaminacyjnym dla egzaminów telc  (The European Language Certificates). Istnieje możliwość zdawania egzaminów na 2 różnych poziomach: B1 i B2. Prosimy pytac o daty egzaminów.

Co mówią o nas byli uczniowie:´

kursy niemieckiego Hamburg Niemcy, nauka niemieckiego w Hamburgu, szkoly jezykowe Hamburg, wyjazdy jezykowe Hamburg NiemcyThomas Moore / Minneapolis:

I enjoy learning German ... pretty much. The students are nice, the teachers are nice. It's the kind atmosphere that I like! ... Modern, understated, quiet, welcoming and fun city!

>> Inne opinie uczniów.

Kurs niemieckiego Hamburg Niemcy;

Kurs niemieckiego Hamburg Niemcy;

Kurs niemieckiego Hamburg Niemcy;

>> Zakwaterowanie i przyjazd

Przyjazd: Niedziela przed rozpoczęciem kursu
Wyjazd: Sobota po zakończeniu kursu

Rodziny: Możesz zamieszkać w spokojnych okolicach w różnych częściach miasta, do których z łatwością dotrzesz transportem publicznym. Możesz wykupić swoje zakwaterowanie z wyżywieniem lub bez.

Mieszkanie dzielone: Mieszkasz razem z młodymi Niemcami, zazwyczaj studentami lub osobami które dopiero zaczęły pracę, nie starszymi niż 30 lat. Oczywiście możesz korzystać z łazienki i kuchni.

Szkolny hostel / Szkolna rezydencja
Uwaga: Przyjazd: piątek, Wyjazd: piątek
W hostelu należącym do szkoły możesz wynająć pokój jedno lub dwuosobowy. Wszystkie pokoje posiadają telewizję satelitarną i WiFi. Masz także do dyspozycji małą kuchnię z lodówką, czajnikiem, ekspresem do kawy oraz naczyniami, jednak nie ma możliwości gotowania.

Są Państwo zainteresowani kursem języka niemieckiego w Hamburgu?

Prosimy o kontakt! Także w języku polskim.

Chętnie udzielimy informacji na każdy temat dotyczący szkoły i miasta Hamburga. Służymy także radą i pomocą przy wyborze najlepszego kursu. 

 

Osobą kontaktową jest:

kursy niemieckiego Hamburg Niemcy, nauka niemieckiego w Hamburgu, szkoly jezykowe Hamburg, wyjazdy jezykowe Hamburg Niemcy

Magdalena Lemp
Komórka polska: 668 702 853
email: info@sprich-deutsch.de

Ceny kursy niemieckiego w Niemczech
Zarezerwoj miejsce na kursie jezykowym w Nimeczech
Masz pytania na temat kursu niemieckiego w Niemczech? Skontaktuj sie znami!

 

 

© deutsch.pro 2003 - 2017

Up-date: 05/12/17