Deutschkurse in Deutschland und Österreich; Deutsch Sprachkurse Deutschland

German courses in Germany and Austria; schools of German Germany

Cursos de alemán en Alemania y Austria; escuelas de idiomas Alemania

Kursy niemieckiego w Niemczech i w Austrii; Niemiecki Niemcy Austria; Kursy jezykowe Niemcy

Cours d'allemand en Allemagne, Cours d'allemand en Autriche

Corso di tedesco Germania e Austria DEUTSCH.PRO

deutsch.pro
Kursy niemieckiego w Niemczech i Austrii

DSH

Kursy niemieckiego w Niemczech i w Austrii; Niemiecki Niemcy Austria; Kursy jezykowe Niemcy

Last Update: 05/12/17

Kursy niemieckiego w Niemczech i w Austrii; Niemiecki Niemcy Austria; Kursy jezykowe Niemcy
social networks 004
Kurs niemieckiego w Dreznie Niemcy; Nauka niemieckiego w malych miedzynarodowych grupach na wszystkich poziomach A1, A2, B1, B2 i C1; Akredytowana szkola jezykowa w centrum Drezna © Christiane Hering - Fotolia.com

KURSY NIEMIECKIEGO W DREŹNIE

Kurs niemieckiego w Dreznie Niemcy; Nauka niemieckiego w malych miedzynarodowych grupach na wszystkich poziomach A1, A2, B1, B2 i C1; Akredytowana szkola jezykowa w centrum Drezna

>> Szkoła językowa w Dreźnie

Nasza szkoła językowa w Dreźnie jest jedną z wiodących szkół w mieście i została założona w 1998 roku. Personalne i przyjazne podejście do tematu nauczania języków obcych  jest alternatywą dla dużych i sieciowych szkół.

Posiadamy 6 przestronnych, w pełni wyposażonych sal, bibliotekę z komputerami i dostępem do Internetu (DSL/WLAN) oraz małą kawiarenkę. Zaraz okok szkoły znajduje się Alaunpark, zielona oaza Nowego Miasta z jej licznymi barami, kawiarniami, kinami, teatrami, galeriami, w ktorych można spotkać wielu interesujących ludzi. Łatwo do nas dotrzeć transportem publicznym.

Nowe kursy niemieckiego na poziomach A1, A2, B1, B2 i C1 rozpoczna sie: 29.01; 26.02, 26.03; 23.04; 22.05; 18.06; 16.07; 13.08; 10.09; 08.10; 05.11, 3.12.2018 Znajac podstawy niemieckiego mozna rozpoczac nauke w kazdy poniedzialek. Skontaktuj sie z nami i przeslemy Ci test jezykowy. Zapraszamy! 

Kurs niemieckiego Drezno Niemcy

Kurs niemieckiego Drezno Niemcy

Kurs niemieckiego Drezno Niemcy

>> Drezno

Drezno, perła wschodnich Niemiec, otoczona zabytkami i bogatą kulturą: Zwinger ze swoimi znanymi na całym świecie galeriami i muzeami, Frauenkirche, Meissner Porzellan lub malowniczy zamek Pillnitz to tylko niektóre charakterystyczne dla Drezna miejsca.

Okolica wzdłuż rzeki Elby przyciąga tysiące turystów każdego roku. Dzięki pięknemu krajobrazowi miasto otrzymało status „Światowego Dziedzictwa” UNESCO i często nazywane jest „Florencją nad Elbą”. Gościnność i otwartość ludzi sprawia, że z łatwością nawiążesz ciekawe znajomości i w ten sposób szybciej nauczysz się języka niemieckiego.

Kurs niemieckiego Drezno Niemcy

Kurs niemieckiego Drezno Niemcy

Kurs niemieckiego Drezno Niemcy

>> Kursy językowe w Dreźnie

W naszej szkole językowej w Dreźnie istnieje możliwość wyboru pomiędzy kursem intensywnym, lekcjami prywatnymi i zajęciami przygotowującymi do egzaminów językowych (DSH, TestDaF, etc.)

Kurs intensywny odbywa się w grupach 6-10 osobowych, 15 lub 25 zajęć tygodniowo na 14 różnych poziomach. Zajęcia odbywają się przez cały rok, dodatkowo oferujemy specjalne kursy wakacyjne (25 lub 30 godzin tygodniowo).

Główne cele kursu - w zależności od poziomu:

 • rozwój umiejętności komunikacyjnych
 • polepszenie wypowiedzi ustnych oraz pisemnych
 • rozumienie tekstu pisanego oraz czytanego
 • gramatyka niemiecka
 • wymowa niemieckiego
 • poznawanie klutury regionu i kraju.

 

>> POZIOMY NAUKI

Nasza szkoła językowa w Dreźnie proponuje kursy na wszystkich poziomach: od początkującego do zaawansowanego. Wyznacznikiem zakwalifikowania nowo przyjętego kursanta na odpowiedni poziom nauczania są ogólnie przyjęte europejskie standardy (wg Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego). Istnieje 6 głównych poziomów nauczania. Przy kursie dla małych grup potrzebujesz ok. 160 godzin zajęć na każdym poziomie. Jeśli wybrałeś kurs intensywny z 20 zajęciami lekcyjnymi tygodniowo, potrzebujesz 8 tygodni by ukończyć cały poziom.

 • Niemiecki A1 (= 8 tygodni)
 • Niemiecki A2 (= 8 tygodni)
 • Niemiecki B1 (= 8 tygodni)
 • Niemiecki B2 (= 8 tygodni)
 • Niemiecki C1 (= 8 tygodni)
 • Niemiecki C2 (= 8 tygodni)

Test określający poziom dla nowo przyjętego na kurs kursanta,  przesyłamy wraz z potwierdzeniem rezerwacji miejsca na kursie. Jeżeli zachodzi potrzeba w pierwszym dniu kursu odbywa się jeszcze dodatkowo krótki test ustny. Istnieje możliwość zmiany grupy. Nasi uczniowie otrzymują certyfikat będący potwierdzeniem osiągniętego poziomu po odbytej w naszej szkole nauce, liczbę odbytych zajęć lekcyjnycg oraz wynik osiągniętego egzaminu końcowego.

>> Gwarancja jakości

kursy niemieckiego Drezno Niemcy, nauka niemieckiego w Dreznie Niemcy, szkoly jezykowe Dresden, wyjazdy jezykowe Niemcy Nasza szkoła językowa w Dreźnie jest oficjalnym centrum egzaminacyjnym dla telc-egazminów (The European Language Certificates). Istnieje możliwość zdawania egzaminów na 3 różnych poziomach: A2,  B1 i B2. Prosimy pytac o daty egzaminów. Dodatkowo prowadzimy przygotowanie do testów ZMP, DSH i TestDaF. Egzamin można zdać w TU Dresden z którym współpracujemy.Nasze grono pedagogiczne to dyplomowani nauczyciele, native speakerzy, posiadający odpowiednie kwalifikacje oraz wiele lat doświadczenia w nauczaniu niemieckiego jako języka obcego.

kursy niemieckiego Drezno Niemcy, nauka niemieckiego w Dreznie Niemcy, szkoly jezykowe Dresden, wyjazdy jezykowe Niemcy Co mówią o nas byli uczniowie:

Tiffany, USA: I had a great time and can't imagine going to a better place. Thank you so much for all your help and putting together this great opportunity. I enjoyed my host family tremendously. I found them to be extremely friendly, helpful and with a great sense of humor. I can't imagine going to a better school. The classes were well taught and I found the teachers highly knowledgeable. Everyone at the school was extremely friendly and kind. When I had a problem anyone was more then happy to help.

>> Inne opinie uczniów

Kurs niemieckiego Drezno Niemcy

Kurs niemieckiego Drezno Niemcy

Kurs niemieckiego Drezno Niemcy

>> Zakwaterowanie i przyjazd

Przyjazd: Niedziela przed rozpoczęciem kursu.
Wyjazd: Sobota po zakończeniu kursu.

U rodzin: Skorzystaj z niemieckiej gościnności mieszkając u wybranych przez nas rodzin. Dowiesz się więcej o kulturze Niemiec oraz udoskonalisz swój język. Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym do wyboru ze śniadaniem lub obiadokolacją.

Mieszkanie studenckie (mieszkanie dzielone): pokój w „WG” (mieszkanie dzielone) jest bardzo popularny. To tutaj dowiesz się najwięcej o studenckim życiu w Niemczech. Zakwaterowanie w pobliżu szkoły, w pokoju jednoosobowym, dzielona kuchnia i łazienka, zazwyczaj z dwoma lub trzema niemieckimi studentami- mężczyźni lub kobiety.

Zapraszamy do kontaktu

Są Państwo zainteresowani kursem języka niemieckiego w Dreźnie, ale mają dodatkowe pytania?

Prosimy o kontakt, także w języku polskim.

Chętnie udzielimy informacji na każdy temat dotyczący szkoły i miasta Drezna. Służymy także radą i pomocą przy wyborze najlepszego kursu. 

 

Osobą kontaktową jest:

kursy niemieckiego Drezno Niemcy, nauka niemieckiego w Dreznie Niemcy, szkoly jezykowe Dresden, wyjazdy jezykowe Niemcy

Magdalena Lemp
Komórka polska: 668 702 853
email: info@sprich-deutsch.de

Ceny kursy niemieckiego w Niemczech
Zarezerwoj miejsce na kursie jezykowym w Nimeczech
Masz pytania na temat kursu niemieckiego w Niemczech? Skontaktuj sie znami!

 

 

© deutsch.pro 2003 - 2017

Up-date: 05/12/17