Deutschkurse in Deutschland und Österreich; Deutsch Sprachkurse Deutschland

German courses in Germany and Austria; schools of German Germany

Cursos de alemán en Alemania y Austria; escuelas de idiomas Alemania

Kursy niemieckiego w Niemczech i w Austrii; Niemiecki Niemcy Austria; Kursy jezykowe Niemcy

Cours d'allemand en Allemagne, Cours d'allemand en Autriche

Corso di tedesco Germania e Austria DEUTSCH.PRO

deutsch.pro
Kursy niemieckiego w Niemczech i Austrii

DSH

Kursy niemieckiego w Niemczech i w Austrii; Niemiecki Niemcy Austria; Kursy jezykowe Niemcy

Last Update: 11/12/17

Kursy niemieckiego w Niemczech i w Austrii; Niemiecki Niemcy Austria; Kursy jezykowe Niemcy
social networks 004
Kurs niemieckiego w Berlinie, intensywne kursy w malych miedzynarodowych grupach na wszystkich poziomach A1, A2, B1, B2 i C1; szkola jezykowa w centrum Berlina © Eishier - Fotolia.com

KURSY NIEMIECKIEGO
W BERLIN
IE

Kurs niemieckiego w Berlinie, intensywne kursy w malych miedzynarodowych grupach na wszystkich poziomach A1, A2, B1, B2 i C1; szkola jezykowa w centrum Berlina

>> Szkoła językowa w Berlinie

Nasza szkoła językowa w Berlinie powstała w 1993 roku. Mieści się w dzielnicy Prenzlauer Berg, położonej w biskiej odległości (około 10 min.) od słynnego Alexander Platz. Szkoła znajduje się zaraz przy stacji metra.

Prenzlauer Berg jest jedną z najszybciej rozwijających się dzielic Berlina, która przyciąga wielu młodych ludzi. Nasza szkoła w Berlinie jest licencjonowanym centrum egzaminacyjnym dla The European Language Certificates (TELC). Wszystkie kursy języka niemieckiego są bardzo efektywne a poprzez ofertę naszej szkoły staramy się wychodzić naprzeciw  indywidualnym potrzebom naszych kursantów. Wykwalifikowane i doświadczone grono pedagogiczne, małe grupy i przyjazne nauczaniu środowisko gwarantują wysokie wyniki.

Nowe kursy niemieckiego na poziomach A1, A2, B1, B2 i C1 rozpoczna sie: 08.01.-02.03., 05.03.-27.04., 30.04.-22.06., (od A1.2.: 02.07.-31.08.), 03.09.-26.10., 29.10.-21.12.2018. Znajac podstawy niemieckiego mozna rozpoczac nauke w kazdy poniedzialek. Skontaktuj sie z nami i przeslemy Ci test jezykowy. Zapraszamy! 

Kurs niemieckiego w Berlinie

Kurs niemieckiego w Berlinie

Kurs niemieckiego w Berlinie

>> Berlin

Berlin to historia. Od czasów faszyzmu po Drugą Wojnę Światową, od NRD po ponowne zjednoczenie: Wszędzie dostrzegalne są ślady historii zarówno Niemiec jak i Europy.

Kulturowa różnorodność oraz życie nocne Berlina jest znane na całym świecie. Każdy znajdzie tu coś dla siebie: Od trzech oper po modne kluby, od galerii po wystawę graffiti East Side Gallery i od Wyspy Muzeów po morze młodzieży. Berlin posiada jeszcze jedną zaletę. To jedna z najtańszych stolic Europy!

Kurs niemieckiego w Berlinie

Kurs niemieckiego w Berlinie

Kurs niemieckiego w Berlinie

>> Kursy językowe w Berlinie

W naszej szkole w Berlinie istnieje możliwość wyboru pomiędzy kursem intensywnym a lekcjami prywatnymi. Kurs intensywny jezyka niemieckiego odbywa się w grupach 6-10 osobowych. 20 zajęć tygodniowo na 12 różnych poziomach. Nasze kursy są także odpowiednim przygotowaniem dla egzaminu DSH czy TestDaF (potrzebnych przy rozpoczęciu nauki na niemieckich uniwersytetach) oraz innych (Zertifikat Deutsch i ZMP). Zajęcia odbywają się przez cały rok, dodatkowo oferujemy specjalne kursy wakacyjne.

Główne cele kursu - w zależności od poziomu:

 • rozwój umiejętności komunikacyjnych
 • polepszenie wypowiedzi ustnych oraz pisemnych
 • rozumienie tekstu pisanego oraz czytanego
 • gramatyka niemiecka
 • wymowa niemiecka
 • poznawanie kultury regionu i kraju.

 

>> Poziomy nauczania

Nasza szkoła językowa w Berlinie proponuje kursy na wszystkich poziomach: od początkującego A1 do zaawansowanego C1. Wyznacznikiem są ogólnie przyjęte europejskie standardy (wg Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego). W ten sposób, po przeprowadzeniu testu, utworzone zostają jednolite grupy, gdzie nikt nie będzie się nudził czy czuł że poziom jest zbyt wysoki.

Przy kursie dla małych grup potrzebujesz ok. 160 godzin zajęć na każdym poziomie. Jeśli wybrałeś kurs intensywny z 20 lekcjami tygodniowo, potrzebujesz 8 tygodni by ukończyć cały poziom. Kursy rozpoczynają się sześć razy w roku.

 • Niemiecki A1 (= 8 tygodni)
 • Niemiecki A2 (= 8 tygodni)
 • Niemiecki B1 (= 8 tygodni)
 • Niemiecki B2 (= 8 tygodni)
 • Niemiecki C1 (= 8 tygodni)

Test określający poziom znajomości języka nowo przyjętego na kurs kursanta przesyłamy z potwierdzeniem zapisu na kurs. Istnieje możliwość zmiany grupy. Jeśli zajdzie taka potrzeba, są tworzone grupy pośrednie. W ten sposób, po przeprowadzeniu testu, mogą zostać utworzone jednolite grupy, gdzie nikt nie będzie się nudził czy czuł że poziom jest zbyt wysoki. Nasi uczniowie otrzymują certyfikat  potwierdzający stopien osiągniętego poziomu nauczania oraz liczbę odbytych podczas kursu  zajęć wraz z wynikiem egzaminu koncowego.

>> Gwarancja jakości

kursy niemieckiego w Berlinie Niemcy, nauka niemieckiego Berlin, szkoly jezykowe w Berlinie, wyjazdy jezykowe NiemcyNasza szkoła w Berlinie jest oficjalnym centrum językowym dla telc-egazminów (The European Language Certificates). Istnieje możliwość zdawania egzaminów na 2 różnych poziomach: B1 i  B2. Prosimy pytać o daty egzaminów.

kursy niemieckiego w Berlinie Niemcy, nauka niemieckiego Berlin, szkoly jezykowe w Berlinie, wyjazdy jezykowe NiemcyCo mówią o nas byli uczniowie:

Jenia und Maria aus Russland: Es war sehr, sehr, sehr, sehr schön hier in Berlin! Schade wir waren nur ein Monat hier. Aber wir vergessen nie unsere Lehrer, unsere Schule und alle gut Sachen. Danke!viele Danke! Sie sind sehr, sehr nett!

>> Inne opinie uczniów.

Kurs niemieckiego w Berlinie

Kurs niemieckiego w Berlinie

Kurs niemieckiego w Berlinie

Kurs niemieckiego w Berlinie

Kurs niemieckiego w Berlinie

Kurs niemieckiego w Berlinie

>> Zakwaterowanie i przyjazd

Przyjazd: Niedziela przed rozpoczęciem kursu.
Wyjazd: Sobota po zakończeniu kursu.

Dla naszych uczniów wyszukujemy zakwaterowań w mieszkaniach prywatnych w Berlinie. Wszystkie rodzaje zawkaterowan  są przez nas szczegółowo sprawdzane i znajdują się w głównych dzielnicach miasta. Większość gospodarzy to ludzie samotni (często z dzieckiem). Czasami, uczniowie mogą zamieszkać w mieszkaniu dzielonym z innymi (młodymi) ludźmi. Czynsz płacisz bezpośrednio właścicielowi mieszkania zaraz po przyjeździe. Dokładna cena zależy od wielkości, warunków, wyposażenia oraz sprzętu znajdującego się w domu.

Lotnisko: W Berlinie znajdują się dwa międzynarodowe lotniska - Tegel (TXL) oraz Schönefeld (SXF).

Zapraszamy do kontaktu

Są Państwo zainteresowani kursem języka niemieckiego w Berlinie, ale mają dalsze pytania?

Prosimy o kontakt! Także w języku polskim.

Chętnie udzielimy informacji na każdy temat dotyczący szkoły i miasta Berlina. Służymy także radą i pomocą przy wyborze najlepszego kursu. 

 

Osobą kontaktową jest:

kursy niemieckiego w Berlinie Niemcy, nauka niemieckiego Berlin, szkoly jezykowe w Berlinie, wyjazdy jezykowe Niemcy

Magdalena Lemp
Komórka polska: 668 702 853
email: info@sprich-deutsch.de

Ceny kursy niemieckiego w Niemczech
Zarezerwoj miejsce na kursie jezykowym w Nimeczech
Masz pytania na temat kursu niemieckiego w Niemczech? Skontaktuj sie znami!

 

 

© deutsch.pro 2003 - 2017

Up-date: 11/12/17